Blog > Komentarze do wpisu
TO CHYBA POCZĄTEK.
W życiu każdego człowieka przychodzi chwila, gdy musi coś postanowić. Mogą to być banalne rzeczy, jak umiar w jedzeniu żelków, koniec z paleniem czy piciem, lub te trudniejsze, choćby zaprzestanie czochrania. Takie momenty w naszym bycie, sprzyjają nowym decyzją i postanowieniom.

Najtrudniejszy jest początek [...].

Powiedział ktoś, aktualnie nie pamiętam. Początek, jest zarazem czymś pięknym, ale i strasznym. Może przerodzić się w coś dobrego, gdy odpowiednio dobrze wystartujemy, albo pogrążyć nas we wstydzie i splamić nasz honor, gdy najzwyczajniej w świecie zjebiemy.

Najtrudniejszy jest początek, te słowa kieruję do samego siebie. Planuję zrobić tu coś, co będzie czymś pięknym, a zdaje sobie sprawę, że to nie będzie proste. Może to i lepiej...

A więc, drodzy czytelnicy, którzy zamierzacie czytać tego bloga.. Wiedzcie, że nie znajdziecie tu prawd i mądrości, nie przeczytacie porad na każdy niemal temat jaki wymyślicie, nie będę pisał o seksie, cyckach i pornosach, co większość z was zapewne nie ucieszy, zabraknie tu także finezji i gracji niemalże każdego szanującego się pisarza.

Jestem człowiekiem, który lubi otwarty styl życia. Próbuję nie naśladować innych w tym co robią, choć przez to, że chce pozostać szary i anonimowy, nie należeć do żadnych zgrupowań, sekt i tym podobnych; wyróżniam się. Ironia. Nie palę, pijam okazjonalnie, nie ćpam. Moją partnerką życiową jest Grażyna "Graba" Rączkowska, nieziemska istota, lecz coś zaczęło się między nami psuć... Mam akwarium... z rybkami. Nie wiem po jaką cholerę je mam, ponieważ brzydzę się żywymi rybami, takie to oźlizgłe i wypłoszowate. Mieszkam z rodziną, mam siostrę... młodszą niestety. Miejscowość w której teraz się znajduję, i najpewniej będę tu jeszcze ładnych lat kilka, leży pod Warszawą, kilkadziesiąt kilometrów. Kocham życie takie jakim jest i nie zamierzam go zmieniać, przynajmniej na razie. Nie, nie mam skłonności samobójczych.

Czemu zdecydowałem się zacząć pisać "internetowy dziennik"? Ponieważ lubię pisać, na każdy niemal temat. Uwielbiam tworzyć opowiadania, historie, informacje, czasem nawet wiersze... Często ogarnia mnie nostalgia, a wtedy moja chęć pisania wzrasta kilkukrotnie, więc to miejsce będzie służyło mi do rozładowywania napięcia pisarskiego :).

O czym będę pisać? O tematach i problemach, które większość ludzi zna, ale nie mówi na głos. Takie większe notki będą pojawiać się co jakiś czas. W międzyczasie, może wpaść recenzja książki, lub nowego filmu, lub jakiś luźny temat. Zamierzam też w przyszłych miesiącach kręcić krótkie filmiki na temat... tajemnicaa.

Jakieś pytania?

 

wtorek, 31 sierpnia 2010, prostaczek222

Polecane wpisy

Komentarze
ejli
2010/08/31 13:37:41
Pytań nie mam... trzymam kciuki. I zabieram się za swój początek... pora napisać już tego smsa. Pozdrawiam:)
-
2010/08/31 15:22:29
Dziękuję i mam nadzieję, że będziesz odwiedzać bloga. W zamian ja także zawitam na twoim :).